Dalinių ir pilnų krovinių pervežimas į Uzbekistaną ir iš jo

Uzbekistano Respublika (Uzbekistanas, Uzbekija) - valstybė Vidurinėje Azijoje. Ribojasi su Kazachstanu šiaurėje ir vakaruose, Kirgizija ir Tadžikija rytuose, Afganistanu ir Turkmėnija pietuose. Sostinė - Taškentas.

Pagrindinės eksportuojamos prekės yra tekstilė, auksas, dujos, automobiliai ir varis, be jau paminėtų turtų, Uzbekistanas gali pasigirti naudingomis iškasenomis tokiomis kaip anglis, cinkas, volframas, molibdenas, švinas ir uranas. Ferganos slėnis yra svarbi naftos gavybos vieta. Vakarinėje šalies pusėje yra dideli gamtinių dujų ištekliai.

UAB “Logistikos Strategija” užsiima pastoviu krovinių pervežimu iš Europos, JAV, Baltarusijos, Sankt Peterburgo bei Maskvos į Uzbekistaną, o taip pat ir iš Uzbekistano prieš tai minėtomis kryptimis. Norime pabrėžti, kad esame lyderiai sausumos transporto srityje, todėl galime suteikti ypatingai didelius transporto srautus pilnai pakraunamomis mašinomis, o taip pat ir kiekvienos savaitės išvykimus daliniais kroviniais komplektuojamomis mašinomis.