Sausumos autotransportas

Sausumos autotransportas yra vienas greičiausių ir patogiausių būdų pristatyti Jūsų krovinius. Mūsų autoparkas turi ADR licenzijas pavojingų krovinių pervežimui ir gali transportuoti bet kurios klasės ADR produktus. Visos transporto priemonės yra draustos CMR draudimu ir atitinka naujausius techninius standartus. Gabename įvairių gabaritų ir įvairių tipų krovinius iš Europos į Vidurinę Aziją (Uzbekistaną, Tadžikistaną, Turkmėnistaną, Kazachstaną, Kirgizstaną), Kaukazą (Azerbaidžaną, Gruziją, Armėniją), Mongoliją, Afganistaną, Iraką, Iraną ir priešingai. 

Pilnų krovinių pervežimas
  • Krovinių gabenimas standartinėmis tentinėmis 82 – 92 m3 puspriekabėmis (13,6 m x 2,45 m x 2,75)                                    -
  • Krovinių gabenimas MEGA - praaukštintomis tentinėmis 100 m3 puspriekabėmis (13,6 m x 2,45 m x 3,00 m)
  • Krovinių gabenimas autotraukiniais - tentinėmis 120m3 priekabomis (15,6 m x 2,45 m x 3,00 m)
  • Krovinių gabenimas FRIGO – šaldytuvinėmis 86 m3 puspriekabėmis (13,6 m x 2,45 m x 2,75)
Dalinių krovinių pervežimas

Ekonomiškas būdas pervežti Jūsų krovinį. Šiam krovinių gabenimo būdui skiriame ypatingą dėmesį. Pastoviai renkame, komplektuojame ir vežame dalinius krovinius, turime sandėlius konsolidacijai Vilniuje ir Klaipėdoje (daugiau info skiltyje “Sandėliavimo ir muitinės paslaugos”)

Pilnų krovinių pervežimas mažagabaričiu autotransportu

Ypač greitas ir patogus krovinių gabenimas atliekamas mažagabaritėmis transporto priemonėmis (2t, 14m3 / 3.5t, 35m3 / 7.5t, 50m3). 

Galime pristatyti Jūsų krovinį „iki durų“ net sunkiai pasiekiamose vietose. 

Lenvųjų automobilių pervežimas autovežiais

Naudotų ir naujų automobilių gabenimas tiek pilnais autovežiais (8-9 automobiliai),  tiek po vieną automobilį.

Konteinerių pervežimas

20 ir 40 pėdų konteinerių pervežimas platforminėmis puspriekabėmis iš Pabaltijo jūrų uostų. 

Negabaritinių krovinių pervežimas

UAB “Logistikos strategija” atlieka profesionalų negabaritinių krovinių pervežimą ir priežiūrą, pasirūpina visais reikalingais leidimais ir licenzijomis. Galime Jums pasiūlyti įvairų nestandartinių tipų transportą, kuris turi galimybes vežti ypač didelio svorio, ilgio, pločio ar aukščio gabaritus.